Giriş  
English

Kullanım Koşulları

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aşağıda belirtilen koşullara göre sunulmaktadır. Lütfen bu koşulları ve ilgili politikalarımızı dikkatlice okuyun. İnternet sitemizi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmekte olup, her türlü sorunuz için bize koleksiyon@darphane.gov.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurumumuz internet sitesine girmeniz ve/veya site içeriğindeki (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) bilgi, içerik ve materyali kullanmanız sonucunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan Kurumumuz sorumlu değildir.

Kuruluşumuz site kullanım kurallarına ve politikalarımıza aykırı tavır ve davranışlar sergileyen üyelerin, üyelik ve üyelikten kaynaklanan/kaynaklanacak olan haklarını tek taraflı olarak fesh etme hakkını saklı tutar.

Hizmet Politikalarımız

Uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için politikalarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz:

Hesabınız

E-mağazamıza 18 yaşından küçük ve/veya yasal olarak yetişkin sayılmayan ve yasal olarak online alışveriş yapması mümkün olmayan ziyaretçilerimiz hariç isteyen herkes ücretsiz olarak üye olabilir ve alışveriş yapabilir. Buna karşılık, mağazamızda üye olmadan işlem yapmak da mümkündür. Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan eski siparişlerini görebilme ve sipariş durumunu kontrol edebilme imkanına sahip olacaktır.

Kuruluşumuz üye kaydı alırken ziyaretçiden talep ettiği bilgileri Gizlilik Politikası çerçevesinde üçüncü şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder.

Hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumak, bilgisayarınıza erişimi sınırlamak ve hesabınızla yapılan işlemlerle ilgili sorumluluk size ait bulunmaktadır. Kurumumuz, konu hakkındaki inisiyatif sadece kendisine ait olmak üzere, hizmet vermeyi reddetme, hesapları iptal etme, herhangi bir içeriği kaldırma ya da değiştirme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Sistemimize kayıt olan üyeler, kanunlar önünde kuruluşumuzu suçlu duruma düşürecek davranış ve faaliyetlerde bulunamazlar. Aksi hallerde kuruluşumuz işlenen suça karşı tüm yasal haklarını saklı tutar.

Elektronik İletişimler

Kurumumuz, kullanıcı tarafından üyelik sırasında ya da sonrasında sitenin kullanımı sırasında kendisine iletilen iletişim bilgilerini kullanarak, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı e-posta, telefon, SMS kanallarından kullanıcıya ulaşabilir. Kullanıcı dilediği noktada bu iletişimleri kapatabilir.

Fikri - Sınai Mülkiyet Hakları

Kurumumuz, E-mağazanın içeriğinin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve anılan haklar yasal koruma altındadır. E-mağaza sitesinde bulunan (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) hiçbir bilgi, içerik ve materyal önceden Kurumumuzdan izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz. Aksi yönde fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirebilecektir.

Yürürlük ve Değişiklikler

Kurumumuz, bu internet sitesinin içeriği, yapısı, sunulan hizmetler, geçerli politikalar ve bu Kullanım Koşullarında herhangi bir zamanda ve bu konudaki tüm inisiyatif kendisine ait olmak üzere değişiklik yapma hakkını saklı tutar, bu nedenle internet sitemizi her ziyaret ettiğinizde değişebilecek politikalarımızı ve kullanım koşullarımızı tekrar incelemenizi öneririz.

Sipariş Süreci

Siparişlerle ilgili bilmeniz gerekenler:

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

 Teslimat ve Kargo Süreci:

İptal, İade ve Değişimler

Sipariş Değişiklikleri ve İptaller:

Ürün İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü, Tüketici Kanunu Hükümleri’ne uygun olarak aşağıdaki durumları göz önünde bulundurarak iade edebilirsiniz:

Ürün İade Süreci:

Ürün Değişim Süreci:

Satın aldığınız üründe aşağıdaki koşullara uyum sağlayarak aynı ürün grubunda ve aynı fiyatta bir ürünle ve tedavül süresi içinde değişim talep edebilirsiniz.

Değişim ve İadeler için Adresimiz:

Tüm ürün iadelerinin aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir. Farklı bir adrese yapılacak iadeler, ürünlerin size geri gönderilmesine, kaybolmasına ya da sürecin uzamasına yol açabilecektir.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü
Dikilitaş Mah. Yenidoğan Sok. No.55
34349 Beşiktaş, İSTANBUL

Darphane © 2015